Sagra del pesce

Tutti a tavola! L’ASD Certaldo Nuoto organizza la consueta e rinomata Sagra del Pesce, che verrà ospitata nel Centro Polivalente costruito di fronte alla Piscina Fiammetta a Certaldo (Fi) a circa 15 minuti da Castellare di Tonda.

Buona cucina marinara viareggina con moscardini, carpacci, pesce spada, cozze, polpo, scampi, orate e l’intramontabile cacciucco alla viareggina.

Apertura: da venerdì 10 maggio ogni venerdì, sabato, domenica e festivi fino a domenica 3 giugno

Un pensiero su “Sagra del pesce

  1. Buğra Bey,Apple’ın resmi tartışma forumları dahil pek e7ok fmodrua araştırma yaptım. d6ncelikle şunu bilin ki yalnız değilsiniz. Bazı iPhone 4S sahipleri aynı problem nedeniyle cihazlarını Apple Store’a gf6tfcrdfcklerinde yaklaşık 15 dk ie7inde yeni iPhone ile ayrıldıklarını beyan ediyorlar. Bazı sitelerde ise (Gizmodo dahil) sorunun yazılımsal olduğunu, bir sonraki gfcncelleme ile dfczeleceğini yazıyor. Tfcrkiye’de işler 15 dk ie7inde e7f6zfclemediğinden iki f6neride bulunacağım. Yakınınızda bir servis var ise ve kargo vs ile uğraşmadan direk gidip yfcz yfcze gf6rfcşfcp e7f6zfcm alabilme imkanınız varsa hemen hakkınızı arayın. İkinci f6nerim ise bir sonraki yazılım gfcncellemeyi beklemek. Eğer servis, yfczyfcze gf6rfcşebileceğiniz yakınlıkta değilse bir ihtimal de olsa bekleyip yeni yazılımı denemek belki e7f6zfcm getirebilir. Daha f6nce bir yazılımsal hata nedeniyle iPhone 3G cihazıma servis değişim kararı vermişti. Bu yfczden f6ncelikli tercihim servisten yana. Sonucu paylaşırsanız sevinirim. +1Was this answer helpful?

Lascia un Commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

*

È possibile utilizzare questi tag ed attributi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>